Існуюча та колишня електронна система державних закупівель, в якій покупці відкривають тендери на закупівлю товарів, послуг та робіт. Торговці активно беруть участь у аукціонах. Основним питанням для онлайн-аукціонів є доступність та справедливість реєстрації.

Тепер у вас є можливість продати та придбати необхідний якісний товар. В системі Прозорро.Продажі є можливість купити транспорт, нерухомість, землю та інші важливі та дорогі об’єкти.

Для участі у відкритих аукціонах обов’язково скористайтеся аукціоном на сайті Української енергетичної біржі. На сайті є безліч виграшних пропозицій. Реєстрацію можна здійснити фактично за кілька хвилин. Якщо у вас виникли питання, ви можете негайно задати їх фахівцям. Вони не підуть без особливого інтересу та уваги.

Не пропустіть шанс відкрити для себе надзвичайну виграшну торгівлю в Інтернеті. Ви зможете зробити вибір, скажімо, земельної ділянки в комфортній для вас атмосфері та без зайвих витрат часу. Всі позитивні якості онлайн-торгів насолоджувалися величезною кількістю користувачів.

Вільна торгівля товарами через аукціон

Інформація про конкуренти – обговорення між учасниками для визначення ключових параметрів учасників, таких як ціни на послуги, продукти та пропоновані сайти.

Для участі в аукціоні необхідно через систему торгівлі зробити ставку. Також на сайті надаються юридичні послуги з моменту реєстрації. На сайті УЕБ ви можете побачити свій лот чи інформацію про нього – нічого брати в борг не потрібно.

Співпраця з товарними біржами в Україні є чесною та відкритою – без прихованих комісій. Веб-сайти надають потрібну інформацію. Перш ніж робити ставки, потрібно знати: номінальну вартість; ставку; вартість страхового вкладу; дані співпраці.

Є детальне представлення даних і програм для всієї партії. Якщо ви відвідуєте цей сайт, то є можливість побачити не тільки лот земельної ділянки, але й її розташування. Тут також є можливість дізнатися всю інформацію про певну місцевість. Наприклад, площа, призначення тощо. Це стосується землі, нерухомості та іншого майна. Орієнтуватися за навігацією дуже легко, адже через фільтр є можливість знайти потрібний товар. Також ви можете вказувати місто, в якому є бажання зробити покупку.

Участь у торгах

Щоб приєднатися до системи, необхідно спочатку зареєструватися на сайті партнерства Prozorro. Не варто турбуватися про анонімність, інші учасники не зможуть побачити особисту інформацію своїх колег. Продаж відбувається в кілька етапів:

  1. При реєстрації учасник повинен сплатити комісію, традиційно 10% від початкової вартості лота, щоб надати інформацію про лот у певному розмірі.
  2. Після оплати необхідно натиснути кнопку «Увійти».
  3. Розрахунок ставок відбувається у 3 раунди по 3 хвилини, а переможець отримає найвищий приз у розіграші.

Таким чином, на найбільш вигідних умовах ви можете швидко, легко та дистанційно володіти землею або набувати права оренди землі, нерухомості та інших товарів.

Як проводиться земельний аукціон?

Торги на земельні ділянки в Prozorro проводяться за суворо встановленими правилами. Перед початком лоту учасники повинні пройти всі етапи перевірок, передбачені законодавством України. Усі вони мають пройти реєстрацію та ідентифікацію.

Користувачі, які пройшли вищезазначені пункти, мають рівні права і одночасно відстежують хід аукціону. Усі лоти оснащені власним таймером, який показує час торгівлі. Під час подачі апеляції ви погоджуєтеся вказати ціну вашого лоту та внести гарантійний внесок. Традиційно його показник дорівнює 10 відсоткам заданої вартості об’єкта. Це гарантує платоспроможність учасників. Сума обліковується в системі Prozorro і зберігається до завершення аукціону. У разі програшу внесок повертається власнику, переможець отримує його із загальною вартістю лоту. На сайті Української енергетичної біржі sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel є більше інформації про торги землею. Також на сайті є інформація про різні торги, наприклад, про продаж деревини, арештованого майна, автомобілів тощо. Сайт гарантує, що всі торги, котрі проводяться за допомогою УЕБ є відкритими та прозорими.

Наступним етапом після закінчення аукціону та церемонії нагородження є завершення договору купівлі-продажу. Від 2 і більше учасників зобов’язуються брати участь в аукціоні. У разі їх відсутності дата торгів переноситься. Це ще раз підкреслює антимонопольну спрямованість програми. Трансакція відбувається онлайн на електронній платформі Prozorro, тому повна доступність не потрібна. Передача прав власності також здійснюється онлайн.