Закупівля деревини — це процедура, яка вимагає від людини певних знань в даному питанні. Одна справа, коли мова йде про придбання декількох кубів обробленого матеріалу. Інше питання, якщо мова йде про ліс кругляк або ж промислової деревини в великих обсягах. На цьому етапі багато хто може зіткнутися з цілим переліком питань. Отримати на них відповідь вдається далеко не завжди.

Безумовно, завжди залишається варіант з прямими договорами. Таким чином раніше проводилися з усіма угодами, мають відношення до продажу дерева. При цьому, даний варіант не зовсім чистий і багато лісові господарства за таким способом отримують надприбуток. Найбільш чистим і перевіреним варіантом на сьогоднішній день вважаються онлайн-торги.

 

Головний їх недолік — це відсутність реальної гарантії того, що переможцем по ходу торгів опинитеся саме ви. Тут багато що залежить від того, наскільки сильно ви захочете заощадити. Переможець визначається згідно із запропонованих цінників. Велику роль тут відіграє не тільки підхід до питання, а й вибір електронного майданчика. Хоч весь процес крутиться навколо системи ПроЗорро, не менш важливим моментом вважається електронний майданчик, де і відбуваються самі торги.

 

Який сайт краще вибрати

Насправді, чогось особливо складного в виборі електронного майданчика немає. Основний акцент рекомендується робити саме на акредитації. Якщо майданчик має підключення до системи ПроЗорро — це вже говорить про те, що вона не займається шахрайством.

 

Тут питання вже скоріше в тому, який сервіс здасться для вас найбільш зручним. Величезна кількість користувачів позитивно відгукуються про діяльність Української універсальної біржі. Сайт sale.uub.com.ua — це перевірений часом місце, де можна знайти найширший функціонал можливостей, безліч лотів і так далі.

 

В епоху сучасних технологій, коли можна елементарним чином знайти потрібні відгуки, особливих проблем в цьому питанні виникати не повинно.

 

Як визначитися з лотом по деревині на онлайн-торгах

На цьому етапі постає не менше питань. Багато хто не до кінця розбираються в тому, як же все-таки визначити, на який лот краще подавати заявку.

 

Тип деревини — не секрет, що сировина може бути промисловим і непромислових. Технічна сировина звично задіюється в якості джерела палива і в інших не особливо складних напрямках;

Клас деревини — згідно з чинним українським законодавством і чітко прописаним законом, зараз в нас діє європейська система оцінювання якості дерева. Всього є три основних типи сировини, це: A, B, C, D в міру зменшення;

Твердість — якщо мова йде про застосування деревини в будівництві і створенні меблів. Те даний фактор може зіграти вирішальну роль. Тому, в описі до лота потрібно більш детально ознайомитися з цим моментом;

В’язкість — це ще один важливий фактор, який відповідає за стійкість матеріалу під час його обробки. Тобто, чим вищий цей показник, тим більше операцій можна виробляти з деревиною, не руйнуючи її.

 

Багато учасників торгів допускають одну велику помилку, коли намагаються дуже сильно заощадити. За підсумком, відправляючи заявки на найрізноманітніші лоти, у них немає можливості стати в них переможцем. Якщо ж запропонувати трохи більше, то шанси на перемогу в торгах значно збільшуються.

Ви можете дізнатися більше про реалізацію деревини, її властивості, способи використання та інші цікаві моменти, якщо перейдете по посиланню https://sale.uub.com.ua/news/derevna-produkciya-realizujetqsya-v-systemi-prozorro-sale.