Якщо вам доводилось хоч раз брати участь в електронних торгах, то ви дуже чудово розумієте, що собою представляють електронні майданчики та якою є їх роль. На сьогодні, ми можете в будь-який момент зайти на сайт системи ProZorro й особисто ознайомитися з повним переліком акредитованих сервісів. Важливо, щоб ви обирали саме акредитований ресурс. На сьогодні, таких сайтів досить багато і серед величезного переліку подібних ресурсів ви можете дуже просто знайти якийсь цікавий варіант.

Сайт tender.uub.com.ua – це один з тих сервісів, де ви зможете знайти величезну кількість оголошень про проведення торгів. Більш того, за допомогою фільтру ви можете налаштувати все це таким чином, щоб вам навіть не довелось нічого робити й отримувати інформацію про цікаві для вас оголошення прямо на мобільний телефон. Все це робиться за допомогою e-mail розсилки, яка є досить зручним й простим інструментом.

Про які саме типи електронних майданчиків йде мова?!

Насправді, немає нічого важкого в тому, щоб обрати якісний майданчик. Тут питання скоріше в тому, якому сервісу краще віддати перевагу. 

З основних типів майданчиків можна виділити наступні варіанти, а саме:

  • Комерційні – вважаються максимально розповсюдженим типом, так як саме тут можуть організовувати торги не лише державні установи, але й приватні компанії. Більш того, все це проходить за зручним та цілком зрозумілим сценарієм. До переваг можна віднести використання банківської гарантії, кредитів й безлічі інших інструментів. Які ви можете використовувати в своїх же інтересах. До недоліків можна віднести абонентську плату, яка все-таки є обов’язковою;
  • Державні – вони вже більш заточені під комунальні установи та державні компанії, що можуть бути зацікавлені в придбані певних товарів та послуг. Відповідно, їх основною метою є пошук найбільш вигідних пропозицій. На сьогодні, знайти їх не так важко й зробити це можна якраз на таких майданчиках.

Обрати між цими двома типами майданчиків максимально просто. Тут все залежить від того, чи є ваша компанія державною. Відповідно, якщо мова йде про приватну установу, то вона має змогу брати участь в будь-яких тендерах й аукціонах.

В цьому питанні також є багато нюансів, на які потрібно звертати свою увагу. Тому, краще з самого початку ознайомитися з цією інформацією більш детально.