Якщо потрібно придбати якісний сухостій за вигідною та прозорою ціною, кращим варіантом буде реєстрація на акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі для участі в аукціонах. Це відкриті торги з продажу деревини, участь у яких може взяти кожен охочий. Але головне – вони проходять на прозорих умовах без корупції та зловживань.

Як проходять торги на ProZorro.Sale

На прозорих електронних торгах проводиться продаж якісної необробленої деревини. Цей напрямок вважається популярним та затребуваним, як серед продавців, так і серед покупців. Хоча донедавна все було зовсім по-іншому. Щоб придбати потрібну кількість матеріалу, необхідно було звернутися прямо до керівника самого підприємства. Воно  приймало остаточне рішення про встановлення вартості матеріалу. Це означало, що сам керівник керував основними правилами реалізації деревини, як результат – високий рівень корупції та зловживань.

Вже починаючи з лютого 2020 року мінімум четверта частина планованих місячних обсягів заготівлі деревини виставляється на торги з використанням системи Прозорро.Продажі. Новий формат торгів  забезпечує чесні, прозорі умови для кожного учасника та формування ринкової, справедливої ціни.

Запуск системи Прозорро приніс позитивні результати. На даний момент продаж державного та комунального нерухомого через неї відбувається строго за однаковими для всіх правилами .

Чому компанії обирають відкриті аукціони Прозорро

Торгівля через централізовані аукціони виступає в якості регулятора товарообігу, виключаючи ймовірність порушення закону, а саме – підкупу та обману. Це забезпечується:

  •         Максимальною доступністю всієї необхідної інформації про кожного продавця. Вона представлена ​​в кожній з карток лота.
  •         Всі угоди відбуваються відкрито, створюється аукціон, для якого вказується точний час початку та закінчення торгів.
  •         Будь-який користувач акредитованої торгової площадки може звернутися за консультацією до іншого, відповідно, обмінятися досвідом покупки у того чи іншого продавця.

Централізована продаж через аукціони дала свої плоди. Рівень корупції в галузі значно знизився, а в бюджет перераховано сотні мільйонів. Взяти участь в торгах деревиною легко. Достатньо просто зареєструватись на акредитованому майданчику Прозорро.Продажі. Детальніше за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-zhitomiri-na-prozorrosale/.