Реалізація майна та різних ресурсів на електронних торгах – це вже звичайна практика. В сучасних реаліях кожен має змогу знайти для себе цікаві торги та взяти в них участь. Коли мова йде саме про продаж енергетичних носіїв, то такі торги проводяться виключно в відкритому форматі. Тобто, участь в них може взяти будь-хто.

Головна вимога – це правильній підхід до питання підготовки. Тобто, учасник повинен вже з самого початку бути готовим до того, що йому потрібно виконати декілька основних та найбільш важливих дій.

Це актуально незалежно від того, про який предмет електронних торгів йде мова Дії учасників будуть приблизно однакові у випадку з самими різними предметами закупівель. Не стали тому виключенням і енергетичні ресурси, які сьогодні можна назвати ледь не стратегічним ресурсом.

Починати потрібно з вибору електронного майданчику і цьому аспекту варто приділяти особливу увагу. Важливо, щоб обраний сайт був не тільки зручним та функціональним, але й акредитованим в ПроЗорро. Хорошим тому прикладом може стати сайт Української Універсальної Біржі. Це один з тих ресурсів, що надає свої послуги не один рік і робить це дуже успішно.

Як пройти реєстрацію?!

Одна з переваг саме цього майданчика – це якраз сама реєстрація, що проходить лише в декілька простих етапів. Щоб все це розпочати, вам потрібно перейти на сам сайт https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas і вже тут знайти пункт “Реєстрація”.

Далі, вам буде потрібно вказати певну інформацію про себе, після чого зачекати, доки сама заявка буде розглянута. Зазвичай, реєстрація не займає багато часу й проходить всього за декілька хвилин. Важливо, щоб під час створення свого облікового запису вами були надані й всі документи, які в майбутньому дозволять без додаткових запитань взяти участь в самих різних елеткронних торгах.

Окрім реєстрації на електронному майданчику, вам потрібно розуміти, що ринок енергетичних ресурсів особливий такими моментами, як:

  • Прозорість – основною вимогою завжди буде легальність всієї документації та представленої інформації про себе;
  • Оперативність – важливо, щоб учасники вчасно виконували всі дії;
  • Репутація – компанії з різко негативною репутацію майже не мають шансів на перемогу в таких торгах.

Це і є декілька важливих моментів, пов’язаних з продажом енергетичних ресурсів в форматі елеткронних торгів.