Питання купівлі та продажу арештованого майна завжди стоїть досить-таки гостро. В Україні є кілька механізмів, через які можна проводити такого роду операції. Якщо ви хочете добитися при цьому максимальної ефективності, то важливо вивчити окремо кожен з таких механізмів. Це дасть вам можливість вибрати найбільш надійний і вигідний варіант, яким можна буде користуватися при виникненні такої необхідності. У цій статті ми поговоримо про той метод, який прийнято вважати найбільш ефективним на даний момент. Йтиметься про електронні аукціони, які проводяться на всеукраїнському порталі Прозорро.

До речі, реєстрація на порталі можлива тільки через спеціальні акредитовані майданчики, на зразок цього sale.uub.com.ua. В іншому випадку, у вас просто не буде доступу до бази даних і ви не зможете стати повноцінною частиною аукціону. До того ж такі майданчики можуть вам надати ще й непогану допомогу у вирішенні тих чи інших проблем. Там є спеціальні менеджери, які готові допомогти вам з продажем будь-якого майна, або ж з його купівлею. Давайте більш детально розглянемо кожен з цих процесів окремо.

Продаж арештованого майна

Арештоване майно в деякій мірі відрізняється від всього іншого. Тут завжди мова йде про те, що вам необхідно буде продати ту чи іншу власність за заниженою вартістю. Це обумовлено особливостями арештованого майна, а також тим фактом, що продати його важливо якомога швидше, щоб кредитор мав можливість отримати свої гроші, а боржник міг закрити свій борг перед банком або іншою установою.

Проте, є деякі способи продажу такого роду майна, які дозволять вам не сильно втратити в вартості майна. Незалежно від того, яке саме майно ви будете продавати (хоча все ж є деякі винятки), робити це краще за все через портал Прозорро. Причина криється в тому, що тут постійно знаходиться велика кількість платоспроможних підприємств, які з радістю придбають такого роду майно. При цьому, продаж буде проходити у вигляді аукціону, так що у вас буде можливість зробити все для того, щоб отримати максимально вигідну пропозицію.

Сам факт проведення аукціону дає вам можливість сподіватися на те, що в процесі проведення торгів, відразу кілька підприємств будуть боротися між собою за право викупити майно. Отже, його вартість може піднятися досить високо, хоча тут все залежить від багатьох факторів, про які ми зараз не будемо говорити. Більш докладно про це можна дізнатися за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property.

Купівля арештованого майна

Також не варто забувати про те, що арештоване майно це прекрасна можливість отримати власність за заниженою вартістю. Незважаючи на той факт, що на порталі Прозорро, у багатьох кредиторів є можливість продати такого роду власність трохи дорожче, у зацікавлених у купівлі арештованого майна осіб, все одно залишається прекрасний шанс на те, щоб знайти непогане майно за заниженою вартістю.

Якщо перед вами стоїть необхідність придбати майно різного характеру, будь то нерухомість, автомобіль і так далі, то завжди є цілком об’єктивне бажання заощадити і витратити при цьому мінімальну кількість коштів з бюджету підприємства. Арештоване майно може подарувати вам такого роду можливість, так що цим безумовно потрібно користуватися в своїх інтересах. Якщо є бажання дізнатися про це все більш детально, то можна перейти за посиланнями, які ми пропонували в цій статті вище, і спробувати розібратися в специфіці роботи спеціальних акредитований майданчиків більш докладно. У мережі також є маса додаткових матеріалів на цю тему.